430cm Batutas su apsauginiu tinklu BERG Champion Comfort Green (iki 600kg)

 • Kodas: 9273-35.44.05.01
  99900
  119900 Sutaupykite 20000
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 20 vnt.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  BERG
  Svoris
  125 kg
  Garantija
  24 mėn.
  Pristatymo data
  2019-10-25
 •  

  Champion - tai itin kokybiškas batutas, atitinkantis aukštus saugumo reikalavimus. Kartu su batutu komplekte Comfort tinklas, kurio dėka saugiai šokinėsite ilgus metus.

  BERG Aptarnavimas ir garantija


  BERG reiškia kokybę. Kartu su kelių metų garantiją mūsų produktams. BERG produktai garantuoja gerą laiko praleidimo būdą, kartais net ateities kartoms. Nuo pat pirmųjų žingsnių prieš pasiekiant rinką, gaminys yra testuojamas tarptautinių bandymo agentūrų. Kiekvienoje BERG produkto pakuotėje rasite platų aprašymą bei instrukcijas, kaip naudoti produktą.

  Vis dėlto laikui bėgant kai kurie komponentai gali susidėvėti. Šias dalis lengvai surasime ir pristatysime jums. BERG suteikia garantija, kad praėjus penkeriems metams po pirkimo jums bus galimybė užsisakyti batuto komponentus.

  Garantija

  Kiekvieno produkto garantinis laikotarpis yra aiškiai nurodytas ant BERG produkto pakuotės. Garantinis laikotarpis svyruoja nuo dviejų iki dešimties metų. 

  Kažkas sugedo garantiniu laikotarpiu?

  Kuo greičiau kreipkitės į artimiausius tarpininkus, turėkite pirkimo kvitą su savimi. Jums BERG atstovai suteiks reikiamos informacijos bei padės gauti reikiamas dalis ar komponentus.

  Kažkas neveikia, bet garantinis laikotarpis jau pasibaigęs

  Jokiu problemu! Užsukite pas BERG atstovus ir jums užsakys reikiamas dalis. Daugelis jų galėsite pasikeisti nesunkiai patys. Ar norite, kad tai padarytų specialistas? Tada palite spręsti BERG atstovams.

  Savybės:

  Diametras: 430 cm

  Spalva: žalia

  Spyruoklių skaičius: 128 vnt

  Batuto aukštis: 95 cm

  Batuto tinklo aukštis: 275 cm

  Maksimalus atlaikomas svoris: 600 kg

  Apsauginio krašto plotis: 30 mm

  Apsauginio krašto ilgis: 380 mm

  Spyruoklės: TwinSpring Gold

  Garantija : 2 metai