"AirBike" Dviratis treniruoklis inSPORTline AirBeast

 • Kodas: 7391-18714
  139999
  151999 Sutaupykite 12000
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 23 vnt.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  inSPORTline
  Svoris
  82 kg
  Pristatymo data
  2020-08-18
  Pristatymo terminas
  2-4 d. d.
 • Dviratis treniruoklis inSPORTline AirBike AirBeast pasižymi unikalia pasipriešinimo sistema intensyvioms kūno rengybos treniruotėms. Vietoj smagračio jis turi plieninį ventiliatorių, kuris prisitaiko prie jūsų minimo greičio – dėl to jums nereikia patiems reguliuoti pasipriešinimo. Jums tereikia smarkiau minti! Be to, šis modelis leidžia treniruoti ne tik kojas, bet ir rankas. Kadangi rankenos taip pat prijungtos prie ventiliatoriaus, jums tereikia jas atkabinti ir galėsite vienu metu treniruoti ir rankas, ir kojas. Taip pat galite pasidėti kojas ant kojų atramų ir treniruoti tik rankas. Ši sistema leidžia jums pasirinkti, ar norite mankštinti visą kūną, ar tik apatinę ar viršutinę jo dalį. Reguliuojami dirželiai ant pedalo padeda pritvirtinti kojas. Be to, jūs galite reguliuoti sėdynės aukštį ir horizontalią padėtį, tad šis dviratis treniruoklis tinkamas bet kokio ūgio vartotojams!

  Treniruotę galite pradėti pasirinkę programą lengvai skaitomame ekrane. Be greito starto, taip pat galite pasirinkti iš anksto nustatytą intervalinių treniruočių programas ir į tikslą orientuotą treniruotę. Programoje įrašytos dvi skirtingos intervalinių treniruočių programos. Taip pat galite įrašyti ir savo sukurtą programą. Jums patiks ir tai, kad galite įrašyti savo širdies ritmą, kurį nustačius, dviratis treniruoklis žinos kiek ilgai ir stipriai jums reikės minti, kad jį pasiektumėte. Jei nežinote, koks turėtų būti jūsų tikslinis širdies ritmas, treniruoklis apskaičiuos jį pagal jūsų amžių ir maksimalų širdies ritmą. Tikslinio širdies ritmo žinojimas padarys jūsų treniruotes dar efektyvesnėmis. LCD ekrane galėsite sekti visą svarbią informaciją, įskaitant apsisukimus per minutę ir vatus.

  Oro pasipriešinimas

  Dėl unikalios oro stabdžių sistemos nereikia reguliuoti pasipriešinimo. 4,8 kg sveriantis sunkus ventiliatorius sukasi priklausomai nuo to, kaip stipriai minate. Kuo stipriau minate, tuo didesnis pasipriešinimas (atsparumas greitai ir sklandžiai sureguliuojamas). Šios technologijos dėka jūs galite minti 3–1260 W pasipriešinimu, todėl treniruotės yra universalios.

  Mobilios rankenos

  Rankenos siūlo ne tik įvairius sukibimus, bet ir galimybę treniruoti tik viršutinę kūno dalį. Judindami rankas ir kojas veiksmingai mankštinsite visą kūną. Taip pat turite galimybę visiškai praleisti kojų treniravimą ir uždėti jas ant kojų atramų. Po mankštos rankenos gali būti pritvirtintos kaiščiais, tai apsaugo nuo netyčinio susižalojimo. Rankenos yra padengtos storu minkšto ir patvaraus putplasčio sluoksniu.

   

  Intervalinės treniruotės

  Iš anksto nustatytos intervalinės programos, leidžiančios pradėti treniruotę vienu mygtuko paspaudimu. Tai – viena iš pagrindinių „AirBeast“ treniruoklio savybių. Programos skirtos didelio intensyvumo treniruotėms (H.I.I.T.), jos padeda mesti svorį ir stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą. Intervalinių treniruočių metu trumpi anaerobinių pratimų laikotarpiai keičiami ne tokiais intensyviais poilsio periodais, kurie padeda deginti riebalus. Jei nesate patenkintas iš anksto nustatytų programų trukme, galite nustatyti ir paleisti savo sukurtą programą.

   

  Reguliuojama sėdynė

  Teisinga sėdėjimo poza yra efektyvios dviračių treniruotės pagrindas. Štai kodėl „AirBeast“ turi reguliuojamą sėdynę su patogiu, ergonomišku kamšalu. Naudodami lengvai pasiekiamas svirtis galite reguliuoti sėdynės aukštį ir horizontalią padėtį. Tai padės vartotojui pritaikyti sėdynės padėtį pagal savo poreikius.


   

   

  Pagrindinės savybės:

  • Profesionalus dviratis treniruoklis su oro stabdžių sistema
  • Mobilios rankenos, kurios gali būti pritvirtintos nejudančioje pozicijoje
  • Lengvai skaitomas LCD ekranas
  • Ergonomiška sėdynė
  • Transportavimo ratukai
  • Gertuvės laikiklis
  • Nelygaus pagrindo išlyginimo sistema
  • Krūtinės diržo signalo skaitytuvas (5 kHz) – krūtinės diržas nepridedamas. Rekomenduojame naudoti Polar krūtinės diržus
  • 7 programos: 2 iš anksto įrašytos intervalinės programos, rankinė intervalinė programa, tikslinės programos (laikas, atstumas, sudegintų kalorijų kiekis, širdies ritmas.)
  • Ekranas rodo: laiką, apsisukimus per minutę, greitį, atstumą, sudegintų kalorijų kiekį, vatus ir dabartinį širdies ritmą.

  Techniniai duomenys:

  Smagračio svoris

  4,8 kg

  Pasipriešinimo valdymas

  pasipriešinimas didėja stipriau minant

  Pasipriešinimo lygių kiekis

  neribota

  Stabdžių sistema

  oro

  Važiavimas į pakalnę

  yra

  Programų skaičius

  7

  HRC programa

  nėra

  WATT programa

  nėra

  Atsigavimo programa

  nėra

  Kūno riebalų programa

  nėra

  Rankinė programa

  yra

  Širdies ritmo matuoklis

  nėra

  Gertuvės laikiklis

  yra

  Planšetės laikiklis

  nėra

  Transportavimo ratukai

  yra

  Nelygaus paviršiaus išlyginimo sistema

  yra

  HR diržo skaitytuvas

  yra

  HR pridėtas

  ne

  Garso įvestis

  nėra

  Sulankstomas

  ne

  Išmatavimai

  123 x 67,5 x 142 cm

  Sulankstyto išmatavimai

  X

  Maksimalus rekomenduojamas naudotojo svoris

  150 kg

  Maksimalus rekomenduojamas naudotojo ūgis

  neribota

  Svoris

  72 kg

  Maitinimo šaltinis

  4x AA baterry

  Kategorija

  SC (EN957)

  Naudojimas

  komercinis