Aliejus akmeniui Amello, 1L

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: SKU#153243053283848651
  1343
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 0 vnt.
  Į krepšelį 

   Impregnantas akmeniui pagamintas naturalių aliejų pagrindu, apsaugantis akmens gaminius nuo vandens, riebalų, dėmių atsiradimo ir drėgmės poveikio. Natūralus produktas savo sudėtyje neturintis skiediklių. Aliejus gerai įsigeria į akmenį, paryškina spalvą ir struktūrą suteikdamas paviršiui „šlapio paviršiaus“ efektą. Nepalieka plėvelės ant paviršiaus. Impregnantą galima naudoti ant neapdirbtų akmeninių paviršių lauko sąlygomis.

 •  Aprašymas
  Panaudojimas: natūralaus akmens apsaugai lauko sąlygomis.
  Naudojimo instrukcija: paviršiai turi būti sausi ir švarūs. Užterštus paviršius nuvalykite muiluotu vandeniu ir leiskite išdžiūti. Neskieskite. Prieš naudojimą gerai išmaišyti. Padengimas gali būti atliekamas šepečiu, kempine arba skudurėliu. Po padengimo leiskite aliejui įsigerti ir po 30 minučių nušluostykite perteklių. Rekomenduojama tepti 1-3 sluoksnius, priklausomai nuo paviršiaus porėtumo ir įgeriamumo. Aliejus netinkamas naudoti dažytiems ir glazūruotiems paviršiams. Neatsakome už produkto kokybę naudojant ne pagal paskirtį.
  Sąnaudos: 8-10m2/l.
  Džiūvimo laikas: tepant ploną sluoksnį teptuku – 24-48 valandos. Priklauso nuo apdorojamo paviršiaus.
  Tankis: 0,94kg/l.
  Dėmesio! Aliejus gali stipriai pakeisti apdorojamo akmens atspalvį, todėl rekomenduojama išbandyti ant nedidelio ploto.
  Įrankių valymas: galima valyti vait spiritu.
  Sauga: Medžio drožlės arba drabužiai, kurie kontaktavo su šiuo produktu, yra degūs, todėl jie prieš sunaikinimą turi būti mirkomi uždarame kanistre su vandeniu arba nedelsiant sudeginami. Produkto neturi pateikti į dirvą, kanalizaciją ar vandenį. Nutekėjęs skystis turi būti surinktas, naudojant tam tikslui smėlį ar kitą nedegią absorbuojančią medžiagą. Tuščios sausos pakuotės gali būti naikinamos kartu su kitomis buitinėmis šiukšlėmis. Skysčio likučiai turi būti nugabenami į pavojingų skysčių surinkimo punktą.