Aliejus lauko terasoms Amello, 5L

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: SKU#153243050093201201
  3630
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 0 vnt.
  Į krepšelį 

   Terrace taroil yra geriausia natūrali priemonė apsaugoti lauko terasas, sodo baldus, kt. architektūrinius elemetus. Sudėtyje yra linų sėmenų aliejaus, natūralių dervų, pušies dervų ir pušies terpentino. Aliejus gerai įsigeria į medieną, apsaugodamas ją nuo purvo, skysčių, drėgmės, puvimo ir pelėsių poveikio..

 •  Aprašymas
  Naudojimo sritys: lauko terasos, sodo baldai, impregnuota ir termiškai apdorota mediena.
  Paviršiaus paruošimas: mediniai paviršiai turi būti sausi, medienos drėgnumas neturi viršyti 15%, oro drėgnumas – 80%, seni mediniai paviršiai turi būti nuvalyti nuo purvo, grybų ir kitų pašalinamų medžiagų.
  Naudojimo būdas: skiesti nereikia. Rpieš naudojimą ir naudojant gerai išmaišyti. Teptuku ar su audeklu ant paviršiaus užtepkite ploną Terrace Taroil sluoksnį ir leiskite jam įsigerti. Ne vėliau kaip po 30 min nuvalykite neįsigėrusį aliejų. Leiskite išdžiūti mažiausiai 24 val prieš tepant antrąjį sluoksnį. Sluoksnių kiekis nuo 1 iki 3, priklausomai nuo paviršiaus kokybės ir naudojimo paskirties. Ypač rūpestingai užbaikite medienos paviršiaus galus. Terrace taroil gali būti nuspalvintas dažų pigmentais. Esant reikalui, po metų galima atlikti kosmetinį apdorojimą. Labai nusidėvėjusias vietas galima užtepti nauju Terrace Taroil sluoksniu. Aliejus netinka nulakuotiems ir nudažytiems paviršiams. Naudojimas kitoms reikmėms ir nesilaikant nurodymų nėra rekomenduojamas.
  Džiūvimo trukmė: užtepus ploną sluoksnį – 1-3 dienos, priklausomai nuo oro sąlygų ir medienos rūšies.
  Svoris: 0,87 kg/l
  Išeiga: 7-10 m2/l vienu sluoksniu
  Spalva: ruda (20% pušies dervos)
  Įrankių plovimas: pušies terpentinas.
  Sudėtis: pušų terpentinas, pušies derva, natūrali derva, linų semenų aliejus.