Amello aliejus medienos impregnavimui ir apsaugai (tik lauko darbams), 5L

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: SKU#153241069542133711
  3630
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 0 vnt.
  Į krepšelį 

  Pine Tar Lazure sudėtyje esama linų sėmenų aliejaus, pušų dervos (60%) ir pušų terpentino. Pine Tar Lazure sudėtyje esama linų sėmenų aliejaus, pušų dervos (60%) ir pušų terpentino. Aliejus gerai įsigeria į medieną, apsaugodamas ją nuo purvo, drėgmės, UV spindulių, atmosferos poveikio (sniegas, lietus ir t.t.), puvimo ir pelėsių poveikio. Išryškina medienos tekstūrą. Tinka seniems ir naujiems mediniams paviršiams.

 •  Aprašymas
  Naudojimo sritys: Mediniai stogai (gontai, skiedros). Valtys. Rąstų namai. Impregnuota ir termiškai apdorota mediena.
  Paviršiaus paruošimas: Apdorotini mediniai paviršiai turi būti sausi, maksimali medienos drėgmė neturi viršyti 15%, o santykinė oro drėgmė turi būti mažesnė kaip 80%. Seni mediniai paviršiai turi būti nuvalyti nuo purvo, grybelių ir kitų pašalinių medžiagų, kurias galima pašalinti.
  Naudojimo būdas: Skiesti nereikia. Prieš naudojimą ir naudojant pamaišykite. Šepetėliu ar audeklu užtepkite ant paviršiaus ploną Pine Tar Lazure sluoksnį ir leiskite jam įsigerti. Ne vėliau kaip po 1 val. pašalinkite nuo paviršiaus visą neįsigėrusį aliejų.
  Nušlifuokite paviršių prieš užtepdami sekantį sluoksnį. Sluoksnių skaičius turi būti 1- 4, priklausomai nuo reikalaujamos kokybės ir medinio paviršiaus paskirties. Ypač kruopščiai turi būti apdorojami paviršiaus galai.
  Esant reikalui, po metų galima atlikti kosmetinį apdorojimą. Pine Tar Lazure nenaudotina lakuotiems ar dažytiems paviršiams. Aliejaus naudojimas kitiems tikslams arba pažeidžiant nurodymus nerekomenduojamas.
  Džiūvimo trukmė: užtepus ploną sluoksnį – 1-7 paros, priklausomai nuo oro sąlygų ir medienos rūšies
  Spalva: tamsiai ruda ( 60% pušų dervos).
  Darbo įrankių plovimas: pušų terpentinu.
  Išeiga: pjautinei medienai – 3-5 m2 , , obliuotiems paviršiams – 6-10 m2.
  Pastaba: Po kiekvieno paviršiaus apdorojimo medienos kokybė tik gerėja!
  Sauga: Medžio drožlės arba drabužiai, kurie kontaktavo su šiuo produktu, yra degūs, todėl jie prieš sunaikinimą turi būti mirkomi uždarame kanistre su vandeniu arba nedelsiant sudeginami. Produkto neturi pateikti į dirvą, kanalizaciją ar vandenį. Nutekėjęs skystis turi būti surinktas, naudojant tam tikslui smėlį ar kitą nedegią absorbuojančią medžiagą. Tuščios sausos pakuotės gali būti naikinamos kartu su kitomis buitinėmis šiukšlėmis. Skysčio likučiai turi būti nugabenami į pavojingų skysčių surinkimo punktą.
  Saugojimas: Gali būti saugojamas vėsioje vietoje.
  Sudėtis: Pušų terpentinas, Pušų derva, Linų sėmenų aliejus.
  Aktyvioji medžiaga: 3-Iodo-2-propinil butilkarbamatas.
  Kiekis: 1 l.