CYBEX PALLAS M-FIX Blue Moon autokėdutė

 • Kodas: SKU#156039752983060611
  24784
  33835 Sutaupykite 9052
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 0 vnt.
  Į krepšelį 

    Cybex autokėdutė su IsoFix ir 2 šoninėmis reguliuojamo gylio saugos pagalvėlėmis. Prekinis skydelis reguliuojasi pirmyn atgal. Cybex Pallas M-Fix autokėdutė 2in1, kadangi kėdutė virsta į Cybex Solution M-Fix. Reguliuojamos gulimos padėtys, 12 galvos atramų padėčių. 3-pozicijų patentuota atlenkiama pagalvėlė.

 •  Cybex Pallas tai aukščiausius saugumo įvertinimus pelniusi kėdutė. Cybex Pallas M-Fix kėdutė yra gaminama su Iso-Fix jungtimis, kuri užtikrina, kad kėdutė Cybex Pallas M-fix nejudės ant automobilio sėdynės (net ir šoninio smūgio atveju), o tuo pačiu apsaugos vaiką net kai jis nebus kėdutėje – stabdymo atveju ji liks savo vietoje, taip nesukeldama papildomo pavojaus.

  Šios kedutės saugos skydelio sistema, leidžia ilgiau naudotis autokėdute. Šis skydelis yra skirtas sugerti smūgį priekinio susidūrimo metu. Skydelis labiau patinka vaikams nei saugos diržai, todėl nekyla ginčų, kai reikia sėstis į saugos kėdutę
  Pallas autokėdutė yra 2 in 1, kadangi nuėmus saugos skydelį ši kėdutė virsta į Solution M-Fix
  Naujai sukurta Pallas saugos pagalvėlė reguliuojasi į priekį ir atgal, suteikdama daugiau judėjimo laisvės viršutinei kūno daliai, kartu maksimaliai saugodama nuo smūgių.
  Reguliuojamas atlošas, kurį galima reguliuoti neatsegus saugos diržų.
  Kėdutė auga kartu su vaiku: Galvos atrama; L.S.P. Sistema; 12 reguliuojamų galvos atramos padėčių
  Kedutės svoris - 9.3 kg.

   Parduodame būtent pažangesnį modelį Cybex Pallas M-Fix, o ne Cybex Pallas M-Fix SL. Pagrindiniai skirtumai tarp šių modelių pateikti paveikslėlis nuotraukose).