CYBEX PALLAS S-FIX Denim Blue autokedutė

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: SKU#154081197825957841
  34543
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 0 vnt.
  Į krepšelį 

    Cybex Pallas S-Fix automobilinė kedutė nuo 9-36 kg. su IsoFix jungtimis bei 2 šoninėmis saugos pagalvėmis, kurių gylis reguliuojasi. Prekinis skydelis yra skirtas sugerti smūgį priekinio susidūrimo metu ir reguliuojasi pirmyn atgal. Cybex Pallas S-Fix autokėdutė 2in1, kadangi kėdutė virsta į Cybex Solution S-Fix. Reguliuojamas atlošas, 12 galvos atramų padėčių. Spalva - Denim Blue (Gold Line)

 •  Plačiau

  Cybex Pallas tai aukščiausius saugumo įvertinimus pelniusi kėdutė. Cybex Pallas S-Fix kėdutė yra gaminama su Iso-Fix jungtimis, kuri užtikrina, kad kėdutė Cybex Pallas S-fix nejudės ant automobilio sėdynės (net ir šoninio smūgio atveju), o tuo pačiu apsaugos vaiką net kai jis nebus kėdutėje – stabdymo atveju ji liks savo vietoje, taip nesukeldama papildomo pavojaus.
  Šios kedutės saugos skydelio sistema, leidžia ilgiau naudotis autokėdute. Šis skydelis yra skirtas sugerti smūgį priekinio susidūrimo metu. Skydelis labiau patinka vaikams nei saugos diržai, todėl nekyla ginčų, kai reikia sėstis į saugos kėdutę
  Pallas autokėdutė yra 2 in 1, kadangi nuėmus saugos skydelį ši kėdutė virsta į Solution S-Fix
  Naujai sukurta Pallas saugos pagalvėlė reguliuojasi į priekį ir atgal, suteikdama daugiau judėjimo laisvės viršutinei kūno daliai, kartu maksimaliai saugodama nuo smūgių.
  Reguliuojamas atlošas, kurį galima reguliuoti neatsegus saugos diržų.
  Kėdutė auga kartu su vaiku: Galvos atrama; L.S.P. Sistema; 12 reguliuojamų galvos atramos padėčių
  Kedutės svoris - 9.3 kg.