Kinivarpų naikinimo priemonė Hylotox Altax, 0,45l

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: SKU#153235087210856881
  741
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 0 vnt.
  Į krepšelį 

   Naudojamas apsaugoti medieną nuo vabzdžių – techninių medienos kenkėjų, taip pat ir naikina medieną graužiančius vabzdžius.

 •  Aprašymas
  Preparatas apsaugo ir naikina dažniausiai sutinkamus medienos kenkėjus: skaptukus (Anobium sp.), naminius ūsuočius (Hylotrupes bajulus), ūsuotosius dailides (Ergates faber, Sirex sp., Lyctus sp. ir t. t.) Vabzdžių lervos išgraužia medienoje landas, dėl to susilpnėja medienos struktūra ir ji suyra.
  Naudojimas: Seni baldai, paveikslų rėmai, įvairūs kiti vabzdžių pažeisti mediniai elementai.
  Veikimas:
  Hylotox Plus yra stiprus nuodas vabzdžiams. Preparatas naikina kenkėjus tiesiogiai veikiant aktyvioms medžiagoms vabzdžių virškinimo sistemą.
  Naudojimo būdas: Priklausomai nuo paviršiaus, kurį pažeidė vabzdžiai, dydžio ir nuo to, ar medis nulakuotas, rekomenduojame vieną iš dviejų vabzdžių naikinimo būdų:
  a) Tepimas
  Šis būdas taikomas, jeigu medis nebuvo nulakuotas ar nudažytas, pažeistas plotas yra didelis ir sunku nustatyti, kur yra lervos.
  Reikia keletą kartų teptuku užtepti preparatą ant paviršiaus, kur norima sunaikinti vabzdžius.
  b) Injekcija
  Metodas naudojamas tada, kai lengva nustatyti, kur maitinasi lervos (pvz., iš angų byra medžio miltai) arba kai medžio paviršius buvo nulakuotas; tokiu atveju tepimas teptuku būtų neveiksmingas. Preparatą švirkštu įšvirkšti gilyn į medieną. Tam naudojami visi plyšiai bei vabzdžių landos. Tai padarius rekomenduojama tą vietą gerai apvynioti folija ir taip palikti 2 savaitėms – tai padidins preparato efektyvumą.
  Preparato Hylotox negalima purkšti, nes jo pagrindą sudaro labai degus junginys.
  Išeiga: 0,1 iki 0,3 litrų preparato 1 m2 medienos paviršiaus.
  Jeigu preparatas buvo naudojamas uždarose patalpose, baigus procedūrą, reikia labai gerai išvėdinti patalpas, kad išnyktų specifinis kvapas.
  Laikymo sąlygos: Laikyti originaliose uždarytose pakuotėse, toli nuo ugnies, maisto ir pašarų. Laikyti vaikams ir pašaliniams neprieinamoje vietoje.
  Tinkamumo trukmė: 12 mėnesių nuo pagaminimo datos.
  Išeiga:
  Apsaugojimui: 0,15 litro/1 m2;
  Naikinimui: 0,3 litro/1 m2 medienos paviršiaus.