Reguliuojamas universalus treniruočių suoliukas Marbo MS-L114

 • Kodas: 8237-MS-L114
  11999
  14999 Sutaupykite 3000
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 20 vnt.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Marbo Sport
  Svoris
  19 kg
  Garantija
  24 mėn.
  Pristatymo terminas
  1-3 d. d.
  Pristatymo data
  2019-10-23
 •  

  Universalus suolelis MARBO MS-L114

  Pristatome naują universalaus suolelio modelį MS-L114.

  Suolelis MS-L114 yra aptrauktas moderniu ir patogiu apmušalu (storis: 5 cm), kuris, dėka savo optimalaus standumo puikiai prisitaiko prie kūno formų sportavimo metu. 

  Patobulinta atlošo reguliavimo sistema, dėl to suolelį patogu sandėliuoti namuose. 

  Plieno konstrukcijos tvirti profiliai buvo visapusiškai atnaujinti. Suolelis pagamintas iš 50x50x2 mm plieno profilių, tai yra dar tvirtesni. 

   

  SEMI-PRO linija - naudojimui namuose 

  MARBO linija SEMI-PRO skirta reikliems namų vartotojams, kurie nori patogiai sportuoti namuose. Tvirtas 50x50x2 mm korpusas garantuoja ilgaamžiškumą, o aukštos kokybės dviejų spalvų apmušalas, nepalieka abejonių, kad tai geriausios kokybės įranga.

   

  Suolelio charakteristika

  Išmatavimai: 49 x 41 x 133 cm
  Svoris: 18,3 kg
  Maks. atlaikomas svoris: 300 kg

   

  Nedvejokite ir mėgaukitės sporto teikiamu malonumu!

   

  Su suoleliu MS-L114 treniruojamos raumenų grupės:


   

   

   

  TAIKOMIEJI SPRENDIMAI

  Apsaugotos grindys!

  Mes žinome, kad įranga, skirta naudoti namuose turi būti pritaikyta statyti ant bet kokio grinų paviršiaus, dėl to šio suolelio kojos yra apsaugotos ir aptrauktos specialia guma, kuri nesubraižys net minkščiausių gridų paviršiaus. 

  Naudojant šį suolelį, galite būti tikri, kad jis nesubraižys grindų.

   

  Priedai!

  Esant poreikiui, prie suolelio paprasta pritvirtinti įvairius priedus. Speciali papildoma suveržimo rankenėlė, patogiai ir lengvai leidžia keisti priedus.

  Stabilios priekinės atraminės kojos suteikia suoleliui stabilumo, nes naudojant su papildomais priedais kojoms. 

   

   

   

  Suoliukas leidžia jums reguliuoti atlošo kampą 11 skirtingų lygių, įskaitant devynis teigiamus ir vieną neigiamą. Toks sprendimas leidžia jums treniruoti krūtinės raumenis iš įvairių kampų. Kaip treniruočių rezultatas, bus dar efektyvesnis!

  Sėdynė gali būti nustatyta trimis skirtingais kampais. Tinkamai sureguliuota sėdynė duos jums tvirtą poziciją fizinio krūvio metu.

  Sustiprintas apmušalas (5 cm)

  Priedas aptrauktas modernia ir patogia apdaila (5 cm storio), kuri, dėka savo optimalaus standumo puikiai prisitaiko prie kūno formos atliekant pratimus. Tvirtos dirbtinės odos ir dviejų spalvų paviršius yra elegantiškas ir pagamintas iš ekologiškų medžiagų. Itin ilgaamžiškos siūlės. 

   

  Mums yra svarbiausia saugumas! 

  Siekiant užtikrinti savo klientams saugumą, mūsų įranga buvo išbandyta laikantis taikomų Europos saugos standartų, Europos kokybės centre. Šių tyrimų rezultatas yra sertifikuota saugi įranga, kuri patvirtinta specialiais liudijimais. Visa SEMI-PRO linija turi tokius liudijimus.