Sauskelnės MOONY girl PL 9-14kg 44vnt.

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: SKU#153415864122377691
  2800
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 0 vnt.
  Į krepšelį 

   Švelnus ir gerai sugeriantis vidinis sluoksnis;
  Vidinio sluoksnio paviršiui naudojamas audinys iš suvelto mikropluošto – pro tarp plaušelių esančius tarpelius skystis greitai susigeria, o oras – geriau cirkuliuoja, nesusidaro šiltnamio efektas, užpakaliukas lieka sausas ir nešunta net kai sauskelnės yra pilnos..

 •  Aprašymas
  Švelnus ir gerai sugeriantis vidinis sluoksnis
  Vidinio sluoksnio paviršiui naudojamas audinys iš suvelto mikropluošto – pro tarp plaušelių esančius tarpelius skystis greitai susigeria, o oras – geriau cirkuliuoja, nesusidaro šiltnamio efektas, užpakaliukas lieka sausas ir nešunta net kai sauskelnės yra pilnos.

  Kelnaitės yra plonos ir minkštos
  Žinoma, jos yra storesnės, nei medvilninės kelnaitės, tačiau plonesnės ir gerokai minkštesnės nei dauguma kitų sauskelnių. Ypatingai minkštas yra sauskelnes prilaikantis juosmuo: šis juosmuo pagamintas naudojant Soft Retch technologiją, yra platus, tamprus (lyginant su ramybės būsena, ištempus sauskelnių plotis – du kartus didesnis), tad kelnaites užmauti paprasta net ir judriam mažyliui. Numauti jas taip pat paprasta: tereikia perplėšti šoninę siūlę.

  Impregnuotos dvigubos apsauginės klostės apie šlaunis yra aukštos, tačiau išties minkštos ir patikimai. apglundančios – išorinę apsauginę klostę formuoja 6 plonytės gumutės.
  Be aromatizatorių ir dažiklių kurie ne tik gali dirginti jautrią vaiko odelę, bet ir suteikia sauskelnėms nemalonaus, sintetinio kvapo.
  Drėgmės indikatorius sauskelnėms pildantis, geltonos vertikalios juostelės palaipsniui keičia spalvą į mėlyną.
  Pritaikytos specialiai berniukams – pagal jų anatominius privalumus.
  Nečeža, kai vaikas vaikšto, juda, nes jose nėra čežančio plastiko detalių.
  Utilizavimo lipukas skirtas tam, kad susukę panaudotas sauskelnės galėtumėte jas užfiksuoti.

   Pristatymo laikas: 1 - 3 d.d.