Tulpe Detersan, 5l plovimo priemonė - dezinfekantas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: SKU#158761749474545141
  4113
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 200 vnt.
  Į krepšelį 

  Kietų paviršių plovimo priemonė - dezinfekantas  

 • Tulpe Detersan yra valanti ir dezinfekuojanti vienu metu priemonė, skirta naudoti visiems paviršiams maisto gamybos vietose, visuomenės sveikatos priežiuros įstaigose bei kitose visuomeninės pakirties vietose. Tulpe Detersan galima naudoti ant visų paviršių maisto gamybos vietose. Sudėtyje esantys junginiai padaro šią priemonę labai efektyvia prieš platų mikroorganizmų spektrą, esant bet kokio kietumo vandeniui.
  Tulpe Detersan:
  viena priemonė plovimui ir dezinfekcijai;
  skaido riebalus ir pridžiūvusį purvą;
  efektyvi prieš platų mikroorganizmų spektrą, pagerina higieninį saugumą;
  efektyvi bet kokio kietumo vandenyje.
  Produkto sudėtis pateikiama Saugos duomenų lapuose.
  Naudojimo instrukcija:
  Plovimas ir dezinfekcija. Naudojama koncentracija 2,0 % (80 ml į 4 l drungno vandens). Pašalinkite maisto likučius. Paskleiskite tirpalą pašluoste ar šepečiu. Palikite 5 – 15 minutėms. Nuskalaukite paviršius, kontaktuojančius su maistu, švariu vandeniu, leiskite išdžiūti. Tirpalo paruošimui gali buti naudojama speciali dozavimo sistema, siekiant kontroliuoti sąnaudas.
  Generalinis plovimas ir dezinfekcija. Naudojama koncentracija 2,0 – 4,0 % (20 – 40 ml į litrą drungno vandens). Pašalinkite maisto likučius. Paskleiskite tirpalą pašluoste, šepečiu ar žemo slėgio plovimo įranga. Palikite 5 – 15 minutėms. Nuskalaukite paviršius, kontaktuojančius su maistu, švariu vandeniu, leiskite išdžiūti. Stipriai užterštose vietose pradžioje plaukite paviršius naudojant Tulpe Detersan.
  Indų plovimas ir dezinfekcija. Naudojama koncentracija 2,0 % (80 ml į 4 l drungno vandens). Pašalinkite maisto likučius. Indus sumerkti į paruoštą tirpalą, palikite 5 – 15 minutėms. Gerai nuskalaukite indus švariu vandeniu, leiskite išdžiūti.
  Pastaba: Naudojamų koncentracijų tirpalai yra saugūs aliuminio paviršiams.
  Informacija apie saugų naudojimą
  Pilna saugaus naudojimo ir išmetimo informacija yra pateikta priemonės saugos duomenų lape. Laikyti orginalioje talpoje, sandariai uždarytas, vengti tiesioginių saulės spindulių bei staigių temperatūrinių rėžimų pokyčių. Laikyti ne žemesnėje nei 0°C ir ne aukštesnėje nei +35°C temperatūroje. Jeigu laikomasi rekomendacijų, Tulpe Detersan yra tinkama naudoti visiems paviršiams, esantiems virtuvėse.